cri>پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات | استفاده از مفهوم 5S برای سازماندهی محل کار در یک شرکت تولید ابزار آلات علمی - پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات
no-img
پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات

استفاده از مفهوم 5S برای سازماندهی محل کار در یک شرکت تولید ابزار آلات علمی - پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات


پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات

ادامه مطلب

ZIP
استفاده از مفهوم 5S برای سازماندهی محل کار در یک شرکت تولید ابزار آلات علمی
zip
جولای 12, 2017
قیمت 5 هزار تومان
PDF

استفاده از مفهوم 5S برای سازماندهی محل کار در یک شرکت تولید ابزار آلات علمی


هدف: هدف این پروژه بکارگیری 5S برای یاری کردن کارخانجات در مقیاس کوچک برای بهره ورتر و کارامدتر شدن است.

متدولوژی/رویکرد: یک رویکرد ساده برای ایجاد تیم هایی برای بکارگیری 5S اتخاذ شده است. نمودار علت و معلول برای تجزیه و تحلیل کارگاه مطالعه شده است. در ادامه، چهار روش جمع آوری داده برای اطمینان از بکارگیری صحیح 5S بکار برده شده است.

یافته ها: در قالب این مطالعه، این یافته تجزیه و تحلیل شده است که بکارگیری 5S منجر به بهبود سراسری سازمان شدهاست. با بکارگیری 5S، سودهای عمده در قالب tool searching time نایل آمده است. tool searching time مربوط به کارگاه از 30 تا 5 دقیقه کاهش یافته است. نمره ممیزی 5S از یک هفته به 20 هفته کاهش یافته است.

مفاهیم کاربردی: 5S یک ابزار کاربردی قدرتمند اس که می توان در صنایع مختلفی اعم از ریز، کوچک، متوسط و یا بزرگ بکار برده شود. بکارگیری 5S توسعه افقی زمانی بزرگی دارد و می تواند در تمام محل های کاری تمامی سازمان ها بکار برده شود.

اصالت/ارزش: مطالعه موردی که در این پروژه انجام شده است بسیار برای محققان و متخصصان و همه آنها که مرتبط با این پروژه هستند جهت فهم اهمیت 5S مفید واقع شود.موضوعات :
Uncategorized

درباره نویسنده

esmaeil 640 نوشته در پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *