cri>پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات | روش ترکیبی DEA و AHP تحلیل پوششی داده ها و فرآیند تحلیل سلسله مراتبی فازی برای تخصیص منابع انرژی در شرایطی قیمت نفت بالا می رود. - پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات
no-img
پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات

روش ترکیبی DEA و AHP تحلیل پوششی داده ها و فرآیند تحلیل سلسله مراتبی فازی برای تخصیص منابع انرژی در شرایطی قیمت نفت بالا می رود. - پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات


پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات

ادامه مطلب

ZIP
روش ترکیبی DEA و AHP تحلیل پوششی داده ها و فرآیند تحلیل سلسله مراتبی فازی برای تخصیص منابع انرژی در شرایطی قیمت نفت بالا می رود.
zip
جولای 12, 2017
قیمت 5 هزار تومان
PDF

روش ترکیبی DEA و AHP تحلیل پوششی داده ها و فرآیند تحلیل سلسله مراتبی فازی برای تخصیص منابع انرژی در شرایطی قیمت نفت بالا می رود.


مفهوم “کربن کم مساوی با رشد سبز” بعنوان دستورالعمل بسیاری از کشورها تصویب شده است. در کره، افزایش رشد سبز برای توسعه اقتصادی پایدار و پرورش انرژی اعلان شده است.  در این پژوهش پنج معیار از جمله تاثیر اقتصادی، پتانسیل تجاری، ظرفیت درونی، فناوری اسپین-آف  spin-off، و هزینه های توسعه، برای ارزیابی فن آوری های انرژی استراتژیک در برابر افزایش قیمت نفت استفاده شده است.  در این پژوهش و در دو مرحله رویکرد ترکیبی تصمیم گیری چند معیاره (MCDM)  برای ارزیابی وزن نسبی معیارهای مورد استفاده قرار گرفت و اندازه گیری کارایی نسبی فن آوری های انرژی برای قیمت بالای نفت توسعه یافته است. در مرحله اول، فرآیند تحلیل سلسله مراتبی فازی، منعکس کننده ابهام اندیشه انسان بکار برده شده است.  در مرحله دوم، رویکرد تحلیل پوششی داده ها بهره وری نسبی فن آوری های انرژی برای قیمت بالای نفت با نقطه نظرات اقتصادی اندازه گیری شده است. نمره کارایی نسبی فن آوری های انرژی برای قیمت بالای نفت می تواند اساس داده تصمیم گیری باشد که به  تصمیم گیران کمک می کند تا به طور موثر منابع تحقیق و توسعه R&D  را تخصیص دهند.

 موضوعات :
Uncategorized

درباره نویسنده

esmaeil 640 نوشته در پایان نامه مهندسی صنایع و نگهداری و تعمیرات دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *